KONST / Litografier / Färglitografi 12508227
nr 1250 8227
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Man med gevär. Signerad, numrerad 133/300. Motivet: 27x35 Cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 29 april 2019
kl 19:35:43
1.500 kr
1.800 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson